O NAS

 

Jesteśmy firmą rodzinna, kochamy wszystko co jeździ, najlepiej jak ma silnik, a jeśli jeździ tylko na dwóch kołach to jest naprawdę idealnie.


Wspólna pasja przerodziła się z czasem z biznes, biznes bardzo kameralny, bazujący na wiernej grupie podobnych jak my pasjonatów.


W międzyczasie zaufał nam producent najlepszych na świecie motocykli offroadowych Husqvarna z grupy KTM, od początku tego roku zostaliśmy Autoryzowanym Przedstawicielem HUSQVARNA Motorcycles w Poznaniu.


Oferujemy motocykle nowe, rzadziej używane, zapewniamy pełen serwis naprawczy i eksploatacyjny. 


Jako działająca od kilku lat witryna dirtbike.pl dostarczamy części i akcesoria do wszystkich motocykli.

W naszym sklepie w Poznaniu zdecydowaliśmy się na specjalizację offroadową, w swojej ofercie mamy produkty praktycznie wszystkich liczących się na tym rynku oferentów.


Sponsorujemy własny zespół wyścigowy, pojawiamy się regularnie na zawodach pucharu polski crosscountry, enduro i super enduro oraz na wielu imprezach prywatnych.

 

Nie zapominamy o dzieciach i początkujących, dla nich zaangażowaliśmy jako regionalny dystrybutor w małe, przystępne cenowo crossy, tzw pitbajki firmy MRF.

Sprzedajemy z przekonaniem jednocześnie dzieląc się własnym doświadczeniem. Produkty testujemy najczęściej „na własnej skórze”.


Chcemy być zawsze blisko naszych klientów, oferować wyłącznie najlepsze produkty w rozsądnej cenie. Zapewniamy szeroki zakres usług, inicjujemy wspólne wyjazdy, szkolenia (Poznańska Szkoła jazdy Highcross), już w tym roku będziemy organizować lokalne zawody, w tym celu powołaliśmy do życia własny klub (Motoklub Wielkopolski)


Zapraszamy bardzo serdecznie do Poznania na Obornicka 299a oraz do zobaczenia na najbliższych zawodach gdzieś w Polsce ….

Łukasz Kubicki z zespołem